Izbornik

Godišnja skupština, 05.06.2010.

 

Kao i svake godine, i ove su se godine, 5. lipnja, skupili aktivni i podupirajući članovi našeg društva, kao i brojni uvaženi uzvanici i folklorni gosti, kako bi zajedno proslavili uspjehe u protekloj godini, prisjetili se svih aktivnosti u kojima smo sudjelovali i koje smo organizirali i, neizbježno, saslušali izvještaje našeg Predsjedništva.

Protekla je godina bila vjerojatno najuspješnija u bogatoj povijesti našeg Društva. Hvala našem Predsjedništvu, svim podupirajućim članovima, sponzorima, donatorima, a i svakoj našoj članici i članu ponaosob.

Nakon službenog dijela, zahvala, pohvala i govora, otvorili smo zabavu s par prigodnih pjesama, na zadovoljstvo gostiju. Kao i svaka druga zabava koju priređujemo, i ova je potrajala dok se grla nisu osušila, oči počele sklapati, a najizdržljiviji pali s nogu.

Nadamo se da ćemo jednake radne pobjede moći predstaviti i na idućoj godišnjoj skupštini!